Paylaştıklarım

Yıldız Holding Değerlerimiz

LinkedIn

İşte Yıldız Holding‘i biz yapan küresel değerlerimiz;
“Gayesi müşterilerine hizmet etmek olan çok çalışkan lider bir kuruluşuz.
Etik ve şeffaf davranmak bizim temel ilkemiz iken farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir.”

Posted by Bahattin Aydın

Senenin Yıldızları Ödül Töreni’nin bu yıl bizim için farklı bir anlamı daha vardı. Bir yandan, “COVID-19 geleneklerimizden daha güçlü değil” diyerek ödül törenimizin 13’üncüsünü gerçekleştirirken diğer yandan Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Ülker’in öncülüğünde Yıldız Holding’in Kurum Kültürü ve Değerler Araştırması’nın lansmanını gerçekleştirdik. İnsana yatırım yılı olarak ilan ettiğimiz 2020 yılındaki çalışmalarımızdan biri olan, hazırlık sürecinde ekip arkadaşlarımla birlikte büyük emek verdiğimiz Kurum Kültürü ve Değerler Araştırmasının sonuçlarını görmek bu açıdan beni çok mutlu etti.

Boğaziçi Üniversitesi’nden iki hocamızın liderliğinde küresel boyutta 1.500 çalışanımızın katılımıyla güncellediğimiz global değerlerimizi bu vesileyle paylaşmak isterim:

  • Müşterilerimize ve tüketicilerimize hizmet etmek için varız.
  • Toplumun takdirini kazanmış, yüksek performanslı, lider bir kuruluşuz.
  • Kapsayıcılık ve kültürel farklılıklar bizim için zenginliktir.
  • Etik ve şeffaflık temel ilkelerimizdir.

Bundan sonraki süreçte, güncellenen değerlerimizi hep birlikte sahiplenerek iş yapış şekillerimize yansıtmayı planlıyoruz. Sahip olduğumuz kurumsal değerlerin gelecekteki başarılarımız için anahtar role sahip olacağının bilincindeyiz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Ülker’in konuşmasında altını çizdiği “Yıldız Holding’in yalnızca Türkiye’de değil, dünyada parlayan bir yıldız olması” hedefimiz doğrultusunda, etiklik ve şeffaflık ilkelerimizden vazgeçmeden, sorumlu ve sürdürülebilir büyüme ile başta çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.  

#aliulker #yıldızholding #mutluetmutluol #starsoftheyear

YORUM YAZIN