Paylaştıklarım

Mutluluk Fotoğraftan Bulaşır Mı, Bence Evet!

LinkedIn

Fotoğrafçılık gençlik yıllarımdan beri pek sevdiğim bir hobim. Şimdilerde daha çok telefon fotoğrafçılığında kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve tabii Yıldız Holding Fotoğraf Kulübü’nün etkinliklerini heyecanla takip ediyorum. Önceki yıllarda ülkemizin gözlere, gönüllere şenlik seyahat rotalarını konu alan “Skyroad ile Keşfet” yarışmasını da her sene takip ediyorum; bu yıl temaları “Dünyanın Seyahat Rotalarını Keşfet” oldu. Yarışmaya katılan fotoğrafları incelerken, dünyanın bir yerinde sonsuzlaşmış ‘an’lara tanık olmak keyifliydi.

Tüm katılımcıları, ödül alanları ve özellikle Mutlu Et Mutlu Ol Özel Ödülü’nü kazanan Selim Dizman’ı tebrik ederim. Bu, sadece harika fotoğrafların sergilendiği bir yarışma değil, aynı zamanda dünyanın güzelliklerine ışık tutan bir kutlama.

Her bir karede mutluluk ve keşif dolu anları gördükçe yeni seyahat planlamak istedim. Gideyim de Goya yapayım bari 😊

***

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Skyroad ile Keşfet” ödüllü fotoğraf yarışmasında Mutlu Et Mutlu Ol Özel Ödülü’nün kazananı Tanzanya’nın başkenti Dodoma’da çektiği ‘Gülümse Çekiyorum’ adlı fotoğrafıyla Selim Dizman oldu. Ödül töreninde Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca, “Skyroad ile Keşfet” ödüllü fotoğraf yarışmasına yaptığımız katkılardan dolayı Kurumsal İletişim Grup Direktörümüz Zeynep Özler’e plaket takdim etti. #YıldızHolding #MutluEtMutluOl @zeynepozler6 @muhendizman @albayrakmedya @skyroad

 

#repost @yildizholding 

YORUM YAZIN