Videolarım

VİDEO: Afrodisias’ın Fermanı: Ya Fiyatlara Uyarsın Ya Kellen Gider! 

LinkedIn

1986 yılında dünya mirasımız Afrodisias kazı çalışmalara kaynak yaratmak için Geyre Vakfı kurulmuş ve bugüne kadar da Vakfın gayretiyle kazılar devam ediyor. pladis olarak biz dört yıldır Geyre Vakfı’nı bu kazıların bir bölümü için destekliyoruz. Neden? Çünkü bu Türkiye’nin turizm ve kültür iklimi için oldukça kıymetli bir çalışma. Bizim desteklediğimiz kazı alanında, Roma döneminde hem adalet sarayı olarak hem de ticaret merkezi olarak kullanılan “bazilika” adlı kamu binası ortaya çıkarılıyor. Geçen hafta   Afrodisias’ı ve kazı alanını tekrar ziyaret ettiğimde bildiklerimi, gördüklerimi paylaştım.. 

-Ağustos ayının adı neden ağustos  onu yazdım.

-Merdiven rıhları neden yüksek inşa edilmiş, inip çıkması zor, onu yazdım.

–  Oda kapıları tarih boyunca hep alçak, ancak eğilerek girersiniz. Acaba mahremiyet ikazı mı, onu yazdım. Aşağıda kısa özet vidyosu var. Merak edenler için de yazının linki burada… https://muratulker.com/y/afrodisiasin-fermani-ya-fiyatlara-uyarsin-ya-kellen-gider/

Bu pazara gelirsek… Çalıştığınız yerde superstar olmak ister misiniz? Ya olamazsanız? Çok çalışmak sürekli meşgul olmak mıdır? İş yerinde emeğinizin karşılığının verilmediğini düşünüyorsanız ne yapmanız gerekir? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız pazar 11.00’de bekliyorum.

YORUM YAZIN