Videolarım

Murat Ülker ile Söyleşi – Hayatın İpuçları Zor Konuların Yalın Anlatımı

LinkedIn

Yıldız Holding çatısı altında, ‘Mutlu Et, Mutlu Ol’ misyonumuz doğrultusunda fotoğrafçılık ve dalıştan gönüllülük ve botaniğe kadar çeşitli konulara odaklanan kulüplerimiz var.

Biliyor olabilirsiniz arkadaşlarım sürpriz yaptılar muratulker.com ‘da yazdığım yazıları “Hayatın İpuçları: Zor Konuların Yalın Anlatımı” ismiyle kitaplaştırdılar. Bu hafta Çamlıca Kampüs’te Holding çalışma arkadaşlarımız ile onların kitap dediği benim yazılarım dediğim “ Hayatın İpuçları” üzerine yaptığımız keyifli sohbetin kitap kulübümüzün ilk etkinliği olması benim için ayrıca anlamlıydı. Söyleşi esnasında etkili iletişim yöntemlerinden iklim değişikliğine kadar farklı konular hakkında yöneltilen soruları yanıtlamaktan mutluluk duydum. Aynı zamanda şirket içerisinde canlı yayınlanan sohbetimizin moderatörlüğünü üstlenen Sayın @aycaderinkarabulut’a ve katılan, dinleyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Çalışanlarımızın iş dışında sosyalleşme ve paylaşım fırsatı buldukları kulüplerimizi çok değerli buluyorum. Oldukça da aktif çalışıyorlar , sadece bu yıl şöyle bir baktık da 12’den fazla etkinlik yapılmış; Fotoğrafçılık Kulübü en son Bursa Gölyazı gezisi düzenleyerek fotoğrafçılık eğitimi verdi, Patiseverler 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününe özel olarak sokak hayvanlarını koruma ile ilgili online etkinlik düzenledi, Gönüllülük Kulübü ile yangından etkilenen bölgelerdeki çocuklara kırtasiye ve giyim yardımı yapıldı, Botanik Kulübü evde bitki bakımı webinarı yaptı…Bu kadar çeşitlilik olması da mühim ve kıymetli bence. Yani diyeceğim o ki gelecek etkinlikler için takipte kalınız, zira kulüpler çalışıyor. Bir de belli mi olur yazılar birikiyor bakmışsınız kitap kulübüyle ikinci bir etkinlik yapmışız 😉

YORUM YAZIN