GOYA

GOYA – Ülker Gebze Fabrikası

LinkedIn

ZORUNLU GOYA ziyaretlerimiz devam ediyor! Zorunlu zira her yöneticinin mutlaka en az haftada bir GOYA yapmasını hiç olmazsa ben kendime mecbur kıldım.

Geçtiğimiz hafta Ülker CEO Mete Buyurgan ile birlikte, gıdada lider Ülker Gebze fabrikasını goyaladık. Ama “MURPHY” de bizimleydi. Neyse tekrarı vacip oldu.

Ülker’in israfsız şirket modeli ile gerçekleştirdiği bilinçli ve sorumlu üretim faaliyetlerini yerinde görmenin verdiği mutluluk bir başka. Gelişmiş teknolojinin olanaklarından faydalanılarak yüksek hijyen standartları ile uyumlu bir şekilde üretilen Ülker lezzetlerinden tatmak da cabası, bu bilhassa sunumunu yaptıkları yeni çeşitler için de geçerli. Rahmetli ninem “oğlum herkes kaşık yontar, ama sapı ortaya gelmezse neye yarar” derdi.

Gördüklerim, duyduklarım tattıklarım çok mutlu etti hepimizi. Bu keyifli ve verimli ziyaret için Mete Bey’e ve işlerini büyük bir titizlikle yapan ekibine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki başarılı sürdürülebilirlik performansıyla, kapsamlı Ar-Ge çalışmalarıyla ve sunduğu yenilikçi lezzetlerle tüketicilerin vazgeçilmezi olan Ülker, özverili ekiplerinin katkılarıyla yeni yılda da önemli adımlar atmaya devam edecek.

YORUM YAZIN