Seyahat

KÜBA, TARİHİ KÜLTÜRÜ VE DOĞASIYLA ETKİLEYİCİ BİR ÜLKE ÖZET VİDYO

LinkedIn

Geçen hafta Küba seyahatimi anlattım. Karayip’in en büyük adası olan Küba, etrafını saran sularında yelken açmak ve denizin keyfini çıkarmak için çok cazip. Oraya varınca rehberimiz eşliğinde Havana’yı keşfettik. Alışık olduğumuz alışveriş merkezleri, trafik karmaşası ve modern yaşamın getirdiği koşuşturma burada bulunmuyordu. Havana, 2.13 milyon insanın yaşadığı bir şehir. Peki niye böyleydi? Hepsini yazımda anlattım. Okumayanlar için linki ve kısa bir vidyosu aşağıda..

 

Yarın dikkat süresinin iyice azaldığı dijital dünyada fırsatlar yaratmak, işimizi yenilemek, ölçeklendirmek ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ilgi çekici bir marka yaratmak için en etkili stratejileri anlatan bir kitaba dayanarak bu konudaki görüşlerime yer vereceğim. Mesela sosyal medya postlarında görüyorum, ilk saniyede bambaşka bir görüntü, tıklıyorsun kapakta olan içerde yok. Ben postta ne var diye merak edeyim diye bir sahtekarlık bu! Tabii tersi de geçerli, birçok post veya storyde görüyorum, özenle seçilmiş bir kapak karesinden mahrum! Bu da tıklanmaMAyı hak ediyor.

Ve yapılan o aktivite, iletişim, harcanan emek ve para boşa gidiyor. O tüketici size bir daha ne zaman şans verir bilemiyorum. Saat 11.00’de bu ve bunun gibi konularda bilgi paylaşmak üzere tüm platformlarda bekliyorum.

 

Yazının tamamı: https://muratulker.com/y/kuba-tarihi-kulturu-ve-dogasiyla-etkileyici-bir-ulke/

 

 

 

 

YORUM YAZIN