Videolarım

İSO Aile Şirketleri Toplantısı Bölüm 2 – Video

LinkedIn

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma Meclis Çalışma Grubu Başkanı Ömer Karadeniz davet etti, 18 Ekim 2021 günü saat 14-16 arasında söz konusu Çalışma  Grubu’nun toplantısına katıldım ve bir konuşma yaptım. Zoom üzerinden gerçekleştirilen toplantıya  80 üye katıldı ve çok da güzel sorular sordular. Bazen geçmişe giderek bazen güncelde kalarak bazen de  geleceğe yönelik tahminlerde bulunarak her soruya cevap verdim. Başta Ömer Bey olmak üzere, tüm emeği geçenlere, katılan üyelere  beni dinledikleri için çok teşekkür ederim.

Arkadaşlarım iki saat süren toplantıyı sizin de izleyebilmeniz için 2 bölüm halinde  özetlediler. Dün  birinci bölümün videosunu yayınlamıştım. İkinci videoyu aşağıya bırakıyorum.   Neler var ikinci bölümde?
Global marka mı almalı marka mı yaratmalı?
Yan işlere niye girdik?
Çikolata ve bisküvide dünyada kaçıncıyız?
Aile şirketlerinin ömrünü uzatmak için borsaya açılmak doğru mu?
Sürdürülebilir bir şirketin en temel özellikleri ne olmalıdır?
Yıldız Holding’de akraba, eş dost  kayırma var mı?
İyi seyirler.

İlk bölümü dün yayınlamıştım, merak edenler için ilk bölümde  neler vardı tekrar  yazayım: Başkalarının tecrübelerinden nasıl öğrendim? Sabri Bey kurumsallaşmayı nasıl başlattı? Nasıl İcra Kurulu Başkanı oldum?  Aktivist hissedar ne yapar? Genç yaşta yaptığım hatalar nelerdi? Aile Şirketi ne demek?  Tersine Mentorluk nedir? Aile anayasamız var mı?

YORUM YAZIN