Videolarım

Inovasyon Günü – Video

LinkedIn

Küresel salgının ardından gerçekleştirdiğimiz ilk yüz yüze toplantının bir hatırası olarak Hotel George V lobisinde çekilen bu fotoğrafı paylaşmak benim için çok anlamlı. Bir yıldan uzun bir sürenin ardından ekip olarak bir araya gelmek gerçekten harikaydı.

Her yıl birlikte inovasyon takvimimizi değerlendiriyoruz. İnovasyon yoluyla çift haneli büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Tüketicilerimizi mutlu etmek için yeni konsept ve teknolojilerin yanı sıra kategorilere ve kullanım amaçlarına ilişkin inovasyon olanaklarını da inceliyoruz.

Bu harika toplantı sırasında George V Lobisinin tavanına nakşedilmiş Neml Suresi 40. Ayetini düşündüm: “Bu, şükür mü yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınayan Rabbimin bir lütfudur.” Çikolatada dünya yedincisi, bisküvide ise dünya ikincisi olan global markalara sahip bir iş insanı olarak, bunun bir lütuf olduğunu ve bunu korumanın zor, geliştirmenin ise daha da zor olduğunu kesin olarak biliyorum. Hiç şüphe yok ki inovasyon bunun için çok yararlı bir araç.

YORUM YAZIN